ZEYTİNBURNU ARÇELİK SERVİSİ 0212 433 02 42

Arızalı Arçelik markasına ait cihazınız var ise bizi arayarak aynı gün servis desteği alabilirsiniz. Zeytinburnu Arçelik Servis olarak tamir onarım ve bakım işlemlerinizi 0212 433 02 42 numara ile davet merkezi üstünden yapabilirsiniz. Beklemeden bölgenizin servis şirketi ile emek harcayarak süratli çözüm elde edebilirsiniz. Bölgeye hakim ekiplerimiz tam donanımlı olarak vereceğiniz konuma ulaşır ve yerinde tamir imkanı verilir.

Cihazların arızası ile ilgili teknisyenlerimiz bir sonraki gün vereceğiniz konuma yönlendirilmektedir. Günün erken saatlerinde meydana getirilen servis kaydı işlemlerinde aynı gün servis sağlanmaktadır. Arçelik servis firmamız İstanbul Anadolu yakasında Zeytinburnu bölgesinde sürekli hizmet verilmektedir. Profesyonel ekiplerimiz tam donanımlı araçlar ile adresinize gelerek tamir hizmetleri vermektedir.

Zeytinburnu Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik marka her beyaz eşya aleti için tamir ve onarımı mümkün olmasının sebebi yedek parça tedariğinde mesele yaşamıyor olmamızdan kaynaklıdır. Beyaz eşyalar yapıları itibari ile dayanıklı olup uzun seneler kullanıma uygun cihazlardır. Yalnız kullanım süreleri bünyesinde kimi süre aygıt sahibi sebepli kimi süre da çevresel sebeplerden sebepli arıza yapmaktadır. Ürün ve cihazlarınızı hurdacı yada ikinci el eşya alanlar firmalarına vermeden önce mutlaka uzmanlardan tamir desteği almalısınız.


Bu kategoride henüz ürün Yok.

0212 433 02 42

Whatsapp