MECİDiYEKÖY BEKO 0212 433 02 42 TEKNİK SERVİSİ

SERVİS KALİTESİNDE ÖNCÜ LİDERİMİZ BEKO YETKİLİ SERVİS 

 

 

mecidiyeköy beko servisi uzun yıllar sürecinde harikalar için bizlerden hizmet alan müşterilerimize öncelikle teşekkür edip bizlere yakınlarınıza tavsiye etmenizi rica ediyoruz.

Çamaşır Makinesi servisi, mecidiyeköy beko iletişim uzun yıllardır kullandığınız beyaz eşyalarını göz bebegi olan çamaşır makinenelerinizi 1 yıl garanti verilip İşlem yapılan ürünlerinizde SERVİS ÜCRETİ KESİNLİKLE ALINMAMAKTADIR.

Hızlı ve Güvenilir ekiplerimiz Mecidiyeköy Arçelik Servisi olarak arızalı cihazlarınızı en yüksek olasılıkla evinizde onarımını yaparak siz değerli müşterilerimizin şikayetlerini oldukça en iyi ve hızlı bir biçimde yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır.

Bulaşık Makinesi  Servisi, söz verdiğimiz gibi tamir sektör üzerinde en uygun fiyatlarla sizlere ucuz işçilik ile uzun yıllarda kullanabilecek hale getiren beko servisi ile sizlerin en güven li daha hesaplı bir şekilde hizmet alabilmek aramanız yeterli olacaktır.

Buzdolabı Servisi profesyonelliğiyle çığ aşmış olan yetkili servis buzdolablarınız sizlerin ve bizlerin en değerlisi olan yazın olmazsa olmazımız olan beyaz eşyalarınızı tamir ve bakımı için en hesaplı en güvenilir ellerde tamir için bizleri aramanız yeterli olacaktır.değişen yedek parçalar yada kısa sorularınızı bilgi edinebilmek amaçla arayıp sizlere yadımcı olmaktayız.

Hemen Destek & Arıza Talebinde bulunmak için ; 0212 433 02 42 nolu hattımızdan bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz.


Bu kategoride henüz ürün Yok.