ESENLER VESTEL SERVİSİ 0212 433 02 42

Esenler Vestel Servisi, ile çağrılarınıza en kısa sürede cevap veren şikayetlerinizi aynı gün zaman da hizmet sürecini en hızlı en iyi bir şekilde teknik destek hizmeti veren vestel yetkili bayisi ile hızlıca teknik destek hizmeti alabilirsiniz.orjinal yedek parçalar ile garantili bir hizmet vererek yıllardır bu şekilde hizmet vererek %95 olumlul bir şekilde memnuniyet ile bizleri tercih edebilirsiniz. 

Hizmet verilen Vestel ürünleri:
 - Buzdolabı
 - Çamaşır makinesi
 - Elektrik süpürgesi
 - Kombi
 - Fırın
 - Bulaşık makinesi
 - Klima
 - Şofben
 - Kurutma makinesi
 - Set üstü ocak

yapılan işlemler kullanmışda olduğunuz beyaz eşyalarınıza+1 yıl garanti vererek tamir hizmeti alarak yıllarını bu sektör üzerinde yer almış çözüm odaklı müşteri memnuniyeti en üst seviyelerle tutarak işlerinizi en iyi bir şekilde hizmet saglayabiliriz. KDV  li fiyat vererek faturalı bir şekilde işlemlerinizin servis formu ile vererek garanti formuyla sizlere teslim edilir.

 .

ESENLER VESTEL SERVİSİ İLE KALİTELİ BİR SERVİS HİZMETİ VEREREK KOLAYCA HİZMET SAĞLAYABİLİRSİNİZ.ŞİKAYETLERİNİZİ BİZLERİ ARAYARAK KOLAYCA HİZMET ALABİLİRSİNİZ.


Müşteri Memnuniyetinimiz ön planda olarak prensiplerimize uygun bir şekilde servis hizmeti vererek çözüm odaklı bir teknik servisi ile şikayetlerinizi aynı gün diliminde garantili bir şekilde +1 yıl garantili bir şekilde  1 yıl içinde aynı yapılmış arıza devam ederse ücretsiz bir şekilde hizmet vermekteyiz.


Mobil destek hizmeti sunan firmamız, bölgenin ileri gelen ve en çok aranan teknik servisidir. Tüm çağrıları alan ve en kısa sürede kalıcı çözümlerle müşteri memnuniyeti sağlayan firma, titiz ve güvenilir çalışmaları ile gözde bir servistir. Bir telefon uzaklığındaki servisimizi her zaman arayabilir, beyaz eşyalarınızı ilk günkü performansı ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

ESENLER VESTEL SERVİSİ 0212 433 02 42


Bu kategoride henüz ürün Yok.

0212 433 02 42

Whatsapp