ATAKÖY BEKO TEKNİK SERVİS 0212 433 02 42

 

 

ATAKÖY BEKO YETKİLİ SERVİS, AĞIMIZLA TEKNİK SORUNLARINIZI İLE BİZLERİ ARAYARAK HİZMET ALABİLİRSİNİZ.
 

Bir dünya markası haline gelen arçelik beko servisi ile beko beyaz eşyalarda yaşadığınız arıza ve bakım gibi servis hizmetlerinden bizleri en hızlı bir şekilde arayarak gün içerisinde gelerek sizlere en mutlu bir şekilde hizmet vermekteyiz.en kısa zaman içerinde yetkili servislerimiz sizleri arayarak gelip sizlere arıza tespit yaparak sizlere kolay yaşam sunan beyaz eşyalarınız hakkında sorunlarınızı ve arızalarınızı gidererek şikayetlerinizi hızlıca çözüme ulaştırırlar.

Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinalarınızın arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz. Tamirini yaptığımız ürünlerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. ataköy bölgesinde hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Ataköy Beko Servisi'ne ulaşmak için 0212 433 02 42  numaralı çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Yapılan tüm işlemler faturalı servis farmu ile + 1 yıl garanti vererek hızlıca en iyi bir şekilde gönül rahatlığıyla bizlerden randevu talep edebilirsiniz.

 

 
 

Bu kategoride henüz ürün Yok.

0212 433 02 42

Whatsapp