SEFAKÖY BEKO TEKNİK SERVİS 0212 433 02 42

ÖDÜLLÜK MERTEBESİNİ ALAN BEKO SEFAKÖY YETKİLİ SERVİSİ, ÇÖZÜM ÜRETEN SERVİS AĞISIYLA BERABER, TAMİR BAKIM SERVİS HİZMETİNİ VERMEKTEDİR.

Sefaköy Beko Yetkili Servisi, beyaz eşyalarınızı arıza ve tamir gibi servis hizmetlerinden bizleri arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.kolayca hizmet alabilieceğiniz %100 memnun kalabiliceğiniz bir yer olup harikalar ötesinde memnun kalacağınız servis olup şikayetletinizi bizleri arayarak bildirebilirsiniz.

Arıza ve onarımı yapılan cihazdan servis ücreti alınmaz.,

 

Hizmetlerimiz Neleri Kapsar?

Onarım ve Bakım: Beko marka buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve diğer ev aletleri konusunda uzman teknisyenlerimiz, cihazlarınızın sorunlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözebilir. Ayrıca sefaköy beko servisi olarak, periyodik bakım hizmetleriyle cihazlarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olabiliriz. 

Orijinal Yedek Parça Kullanımı: sefaköy Beko Servisi olarak, tamiratlarımızda sadece orijinal Beko yedek parçalarını kullanmaktayız. Bu, cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını ve optimum performansını korumasını sağlar.

Hızlı ve Güvenilir Hizmet: Müşteri memnuniyeti bizim için önceliktir. Servisimizin Telefon numarası yada çağrı merkezi numarası 0212 433 02 42 dir. sefaköy Beko Servisi, çağrılarınıza hızlı bir şekilde yanıt verir ve sorunlarınızı en kısa sürede çöz

HİZMET ALANLARIMIZ,

  • Buzdolabı Tamir Ve Bakım Servisi
  • Çamaşır Makinesi Tamir Ve Bakım Servisi
  • Bulaşık Makinesi Tamir Ve Bakım Servisi
  • Kombi Tamir Ve Bakım Servisi
  • Davlumbaz Tamir Ve Bakım Servisi
  • Fırın Tamir Ve Bakım Servisi
  • Küçük Ev Aletleri Tamir Ve Bakım Servisi (Ütü, süpürge, su ısıtıcı, blender, mutfak robotu vb.)

 

Bu gibi cihazlara korsan servis (merdiven altı) adı altında çalışan bilgisiz kişilere yaptırmamanız sizler için önemli olup sıkıntı olabilir.sefaköy beko servisi, olup bizleri arayak en güzel bir şekilde garantili bir şekilde servis hizmeti alabirsiniz.beko servisi olarak tamir sektör üzerinde yetişen elemanlarımız ile memnun kalabiliceğiniz en uygun yerler arasında sıranlanmış yerlerden biri olarak kolayca hizmet alabilirsiniz.


Bu kategoride henüz ürün Yok.

0212 433 02 42

Whatsapp