BAHÇELİEVLER BEKO KOMBİ SERVİSİ,0212 433 02 42

 

Bahçelievler Kombi Servisi, kombi ile ilgili bakım veya bir sorun ile karşılaştığınızda uzman teknisyenlerimiz sorunu kısa sürede gidermektedir. Bakım sonrası tüm gerekli testler yapıldıktan sonra size teslim edilir.

Cihazın ömrünü uzatmak, yıpranan parçaların değişimi ve ortaya çıkacak arızaların önlemek amacıyla bakım hizmeti önemli bir durumdur. Her yıl 2 defa olmak üzere kombi bakımı yapılması gerekir.Uzun süre çalıştırılmayan cihaz elden geçirilmeden çalıştırılınca performansı ve kullanım ömrü olumsuz yönde etkilenir. Buda fazla yakıt harcamanıza ve kabarık faturalara maruz kalmanıza sebep olur.
Kombi Servisi,

bahçelievler kombi servisi

konusunda uzman ve  eğitimli personelimiz ile kombi özel servis  hizmeti vermekteyiz. Servis araçlarımız ile haftanın 7 günü / 24 saat hizmet veren ve kombi servisi, olarak firmamız tüm İstanbul genelinde servis vermektedir.

Size en yakın kombi servisi aracımızı yönlendirmekteyiz. Size ulaşan uzman  teknisyenlerimiz  kombinin durumuna  göre, yerinde tamir ediyor.

bahçelievler kombi servisi
bağcılar kombi servisi ,
güngören kombi servisi,
* merter kombi servisi,
bakırköy kombi servisi,

Bahçelievler Kombi Servisi ;

Bağcılar Kombi Servisi ;

Hizmet alabileceğiniz bazı markalar aşağıdaki gibidir;

Ekibimiz ile tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz. Ayrıca

bahçelievler kombi servis , bahçelievlerde kombi servis , bahçelievlerde kombi servisi , bahçelievlerde kombi servisleri , kombi servisi bahçelievler , güngören kombi servisleri , güngören kombi servis , güngörende kombi servisi , merter kombi servis , merter kombi servisi , bakırköy kombi servis , bakırköyde kombi servisi , merter kombi servisleri ve tüm 36 ilçede gezici ekiplerimiz hizmetlerine 7 / 24 olarak devam etmektedir.

Kombi ve Petek Temizleme

İstanbul ve tüm ilçelerinde yapmış olduğumuz kombi ve petek temizliği sayesinde ısınmayan veya ısınmaya sorunu yaşayan petekleriniz için kesin çözüm hizmeti sağlıyoruz.

Petekler kullanım süresine bağlı olarak kapalı devre su tesisatı olduğu için içinde bulunan metal aşınmasına bağlı olarak paslanma veya suyun kireç durumuna göre kireçlenme Yapabilir. Bunun gibi sorunlarla karşılaşmış olan müşterilerimize geliştirmiş olduğumuz çözümler ve kullandığımız makine ile çözüm sunuyoruz.Kombi Bakımını uzmanına yaptırın!

Kombi bakımı uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir. Bu yüzden kombi kış bakımı mutlaka uzman servisler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ucuz kombi bakımı yaptığını iddia eden şahıslara veya firmalara güvenerek yaptırdığınız bakımlar size arıza olarak geri dönecektir.

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Cihazın tozları temizlenir ,
Yanma haznesi temizlenir ,
Tesisat filtresi sökülüp temizlenir , 
Meme gözeneklerindeki temizlenir ,
Ateşleme elektrotları zımparalanır ,
Prop gözleri temizlenir  ,
Fan motorundaki fanın tozları fırça ile temizlenir ,
Genleşme tankındaki hava oranı ölçülür, gerekirse gaz basılır ,
NTC termostatlar değerleri ölçülür. Düşük değerli hassaslığını yitirmiş termostat değiştirilir ,
Gaz valfi üzerinden kombinin kalori kapasite ayarı yapılır ,
Cihaz bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilir ,
Sıcak su akışı kontrol edilir ,
Cihazın müşteri gözetiminde son kontrolü yapılır

Kombi Bakım Neden Önemli

Soğuk günlerimizin sıcak dostu olan kombi sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız kış gelmeden kombi bakımınızı yaptırmayı unutmayın. Arızadan kaynaklanacak olası kazaların ya da patlamaların önüne geçmek ve kombinin yüksek performansta çalışması için yılda en az bir defa kombi bakımı yapılmalıdır. Bakımı yapılan kombi yakıt tasarrufu yapar böylelikle az maliyetle verimli ısınırsınız. Ayrıca bakım sırasında kombide oluşacak arızalar önceden tespit edilerek yüksek maliyetli arızaların önüne geçilmiş olur.

 

Bu kategoride henüz ürün Yok.

0212 433 02 42

Whatsapp