SEFAKÖY VESTEL SERVİSİ 0212 433 02 42

 

Sefaköy Vestel Servisi gurur verici markası ile bizleri teknik servimizle her türlü ürünleriniz için bizleri arayarak kolayca anında hizmet alabilirsiniz.çözüm odaklı müşteri memnuniyeti en üst seviyerlerde hizmet vermek için vestel markası ile profesyonel servis ağısıyla teknik destek hizmeti sağlamaktayız.garantisi tükenmiş bitmiş durumda olan tüm elektronik cihazlara bakım arıza servisi ile bizlerden yardım talep edebilirsiniz.

uzun vadeli bir kullanım ömrü biçen servisimiz ile daha iyi performans lar ile arızalı ürünlerinizi aktif duruma getirmekdedirler. özel servis olarak hizmet verdiğimiz tüm ürünler için marka fark etmeksizin bizlerden her türlü konular için hizmet alabilirsiniz.bozulmuş olan ürünleriniz cihazlarınızı bu durumun hassasiyetini fark ederek acil gün içinde servis hizmeti vermekteyiz.

sefaköy vestel servisi ile garantisi tükenmiş olan cihazlara teknik servis desteği ile yıllarını bu sektör üzerinde yetişmiş olan yetkili elemanlarımız ile garantili bir şekilde hizmet vererek sorunlarınızı cevabını bulabilirsiniz.


Bu kategoride henüz ürün Yok.

0212 433 02 42

Whatsapp