BEKO ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ 0212 433 02 42

Beko Çamaşır Makinesi Servisi,  sizlerin olmazsa olmazı hale gelen beko çamaşır makinesi servisi, kullanmışda olduğunuz çamaşır makinalarını tamir ve bakım onarım işlemlerini yapmakdayız. Yetkili uzman ekiplerimizle güleryüzlü anlayışlı sizlerin dogrultusunda devam etmekdedirler.

Hayatımızda olmazsa olmazımız gelen olan Çamaşır makinelerinizi fabrika çıkışlı gibi onarım ve bakım hizmeti sunuyor beko  servis. 1 yıl garanti veren  beko yetkili fabrikasında çıkan yedek parçalarımıza sizlerin arızalı olan çamaşır makinelerinize tamir yapmakdayız.Yılların vermiş oldugu birikimini göz önünde bulundurarak aynı hızla devam ediyoruz.

Sizlerin artık günümüzde çamaşır makinesi evinizin artık bir parçası halindedir.ve olmazsa olmazı haline gelmiş bir dönemdeyiz arızalandığında üzücü bir hale gelen müşterelerimizi artık üzülmek yok neden içinizin rahatlığıyla bizleri aryarak servis arıza kaydı oluşturarak gönül rahatlığıyla içiniz ferah bir şekilde bizlerden yardım isteyerek bizler sizlere çok yakın olup bir adım kadar yakınız 2 saat aralığıyla servis imkanı sunuyoruz faturalı bir şekilde parça tedarik ederek sizlerin çamaşır makinenize garanti imkanı vermekdeyiz.

 

0212 433 02 42

Whatsapp