BAHÇELİEVLER BEKO SERVİSİ -0212 433 02 42-Uygun Fiyat Garantisi

Bahçelievler beko servisi, uzman yetkili teknik servisi olarak, kaliteli servis vererek, bir dünya markası haline gelen beko, beko, altus, markalar olan zamanla yıpranmış olan beyaz eşyalarınıza olan Tamir ve Bakım hizmeti veren, beko bahçelievler servis, olan firmamız 1 yıl garanti süresi olan hızlı iş bitiren uzman ekiplerimiz sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çabalamakdayız.

beko Servis Bahçelievler kalitesine taviiz vermeyerek 2008 den yerimiz basınsitesi olan firmamız sizlere bir telefon kadar yakınız. Gezici servis ekiplerimizle haftanın her günü kesintisiz 7 gün 24 saat servis vererek siz değerli bahçelievler semtine mağdur etmemeye çabalamakdayız .

Ev hanımların olmazsa olmazı haline gelen beyaz eşyalarınızı. Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Buzdolabı, Difiriz buzdolabı, Klima, Kombi, Küçük ev aletleri, Süpürge, Ütü,  gibi bir çok markalara bakan tek firma bizizdir. Bizlere nasıl ulaşabilirsiniz (0212) 433 02 42 telefon hattımızı arayarak servis formu oluşturabilirsiniz. Şiyetleriniz ve önerileriniz, için bizlere web sayfamızdan ulaşarak yada ONS Yetkili Servis olan firmamızla daha mutlu daha huzurlu bir şekilde hizmet alabilirsiniz.


Bu kategoride henüz ürün Yok.