GÜNEŞLİ BEKO SERVİSİ 0212 433 02 42 TEKNİK SERVİS

-

Güneşli Beko Servisi,ekonomik uygun yedek parçalarımızla beraber kaliteli bir şekilde, orjinalligiyle sizlere her daim çözüm imkanı sunan güneşli beko teknik servis önceligimiz en konforlu daima güvenebileceginiz, güneşli beko yetkili özelden yetişen teknik ekiplerimiz aynı gün içinde, en hızlı bir şekilde servis hizmeti veren bölge servisi bağcılardan ve yakın bölgelere her zaman hizmet vermekdeyiz. Garantili  bir şekilde faturalı resmi bir şekilde 1 yıl garanti veren beko güneşli servis,her zaman yanı başınızdadır.

Konu itibari ile makineniz çok gürültü yapayor ise, suyu boşaltmıyor ise,  kazan dönmüyor ise, yıkama yapmıyor ise, ısıtma yapmıyor ise, kurutma yapmıyor ise, kapak kapanmıyor ise, ve buna benzer sorun ve şikayetlerinizi güneşli  beko  servisini arayarak 2 saat arayla servis imkanından faydalanabilirsiniz.Beko Buzdolabı az soğutuyor ise, üstü soğutuyor altı soğutmuyor ise, ışıkları yanmıyor ise, kapakları kapanmıyor veya düşüyor ise, çok ses yapıyor ise, sigorta atırıyor ise, koku yapıyor ise güneşli beko  servisi 7/24 hizmetinizde.

Çamaşır makineleri, buzdolabları, fırın, şofben, kombi, klima, aspiratör, davlumbaz, küçük ev aletleri, ankastre fırın ve ocak,set üstü ocak,elektrik süpürgesi, bulaşık makineleri, ocak dönüşümü, su sebilleri, kahve makinesi, şofben,doğalgaz sobası, blender,çay makinesi, ütü, mutfak robotu, ketıl, televizyon gibi cihazlarınıza marka modelleri için  şikayet ve önerileriniz için bizi çağrı telefon numaramızı arayabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Garantili yedek parçalarımızla ve üstün ürün bilgisene sahip olan ekipmanlarımız himetinizde. Avrupa yakasının bir çok yerinde olan ekibimiz aynı gün içinde servis imkanı sunan firmamız günden güne siz kullanıcılarına hizmet vermektedir.Beko güneşli  özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.

 

Bu kategoride henüz ürün Yok.

0212 433 02 42

Whatsapp