BEKO BUZDOLABI SERVİSİ 0212 433 02 42

Beko buzdolabı servisi yıllarını bu sektörün içinde olan, ekiplerimiz sizlerin buzdolabıyla alakalı sorularınızı dinleyerek yerinde müdahale yaparak, sizlerin her ne olursa olsun, sizlerin hep yanınızdayız. Garantili orjinal yedek parçalarla, sizlerin buzdolabınızı parça tedarik yaparak  yıl garanti veren firmamız, sizlerin hep yanınızdayız. İstanbul avrupa beko servisi,ile ilgili sorunlarınız için bizleri arayarak yardım alabilirsiniz. Yerimiz İstanbul Bağcılarda olup sizlere bir adım ve bir nefes kadar yakındır. Nasıl olur derseniz gezici ekiplerimiz ile sizlerin arızalı olan beyaz eşyalarınız için gezici ekiplerimiz her daim yanınızda.

Beko buzdolabı,günlük yaşamınızda olmazsa olmazı haline gelen buzdolaplarınıza tamir ve bakım hizmetinizdeyiz. Arızalandığını düşündüğünün an itibaren hemen yapacağınız buzdolabını fişini çekip bizleri çağrı merkemizi arayıp servis yazdırıp bizlerin gelmemizi beklemenizdir. Beko servis,uyarmakda nedenmi çünkü bu sektörde dolandırıcılar çok ön sırada bizlere güvenmenizde faydanıza nasılmı bizlerin yerimiz 2008 den hep aynı yerindedir.

Ve şimdi arızaları sıralamış olursak Buzdolabım soğutma yapmıyor ,Buzdolabım çıt çıt ses yapıyor, Buzdolabım su aktıyor, Buzdolabım üstü sogutup aşağıyı soğutmaması, Bozdolabım ses yaparak çalışmakdadır. Gibi daha bir çok sebeb yaşarsın tek yapmanız gereken bizleri 0212 433 02 42 çağrı merkezimi arayıp arıza kaydı oluşturmanızdır.

 
 

0212 433 02 42

Whatsapp