KAGITHANE BEKO YETKİLİ SERVİSİ 0212 433 02 42

KAGITHANE BEKO YETKİLİ SERVİSİ,

 

Harikalar ötesinde yer alan beko servisi tamir sektör üzerinde yetkili elamanlarımız ile kolayca hızlıca aynı gün servis hizmeti vererek daha doğrusu hızlı onarım için kolayca arayabilirsiniz.. Özellikle de son senelerde yoğun olarak Arçelik beko beyaz eşya kullanımı ile birlikte bu zorunlu ihtiyaç daha da fazla ortaya çıkmış bulunmaktadır.Bu konuda sizler Kağıthane  Arçelik servisi olarak en iyi şekilde Beyaz eşya onarım tamirat hizmeti vermekteyiz.İ stanbul’un seçkin Arçelik beyaz eşya servislerinden olan firmamız,Arçelik,Altus,Beko,gibi birçok tanınmış markaların tamir servisçilik hizmetini size sunmaktadır.

harikalar ötesinde yer alan beko servisi şikayetletiniz herer ne olursa olsun bizleri arayarak tamir ve bakım onarım gibi servis hizmetletlerimizden faydalabilirsiniz.garantili bir şekilde orjinal ürünler ile söz konusu bile olmayıp yapılan tüm işlemler garantili olup servis hizmeti alabilirsiniz.

Çamaşır makinesi servisi

Bulaşık makinesi servisi

Buzdolabı,

Kombi,

Elektikli ev aletleri servisi

Arıza yapan vede cihazınızı yaptırdığınız zaman sizlerden servis ücreti kesinlikle talep edilmez.orjinal yedek parçalar hızlı en ekonamik bir şekilde yer alan beko için arayıp arıza kayıt aluşturup sizlere en kolay yaşam için onarım hizmeti alabilrsiniz.


Bu kategoride henüz ürün Yok.