BEKO KOMBİ YETKİLİ SERVİSİ 0212 433 02 42

Beko kombi servisi,her geçen gün hızla devam etmekdeyiz. beko  kombi servisi, yıllık olarak periyodik bakımlarınızı mutluka ama mutluka yapdırmanızda tavisye etmekdeyiz. beko  kombi servis, sizlerin her geçen gün gelişmedeyiz.

Nasılmı yetliki uzman ekiplerle güleryüzlü anlayışlı ekipmanlarımızla dertlerinize deva olmakdadır.Kombileriniz kışın her evde kullanmakda olduğunuz kombilernize servis ağımızı genişlettik ve tamir onarım hizmeti veriyoruz.

Kalitesinde ödül alan kombi ustalarımız her türlü kombilernizi halletmekdedirler.Orjinal yedek parçalarlar kullanmakdayız. Olmazsa olmazımız olan aynı gün içinde servis ağımızı çok genişlettik gezici ekipmanlarımız haftanın 7/24 saat artı mesaiye hizmet vermekdeyiz.Profesyonel olan ekiplerimiz her gün dahada çığ açarak sizlerle beraber olmak bizlere onur duymakdadır.  Beko servisi, kalitesiyle orjinalligiyle ödül olan yetkili tamir servisi, olan  beko çağrı merkezimiz olan, firmamız her ne olursa olsun sizlerin her türlü sıkıntılaranıza çözüm sunarak sizlere servis veren tek firma olan beko  servis, kalitesiyle başarısıyla çözüm sunmuşdur. Uzman kaliteli bir şekilde seçilerek alınan ekiplerimiz,  sizlere dahada iyi bir imkan vermek için çaba göstermedeyiz.

Genel arızaları sıralamış olursak kombim ısıtma yapmıyor, kombim peteklerim ısıtma yapmıyor, kombim su akıtıor, kombim çalışmıyor, kombim ateşleme yapmıyor, kombim fan açmıyor, gibi şikayetlerinize bizlere 0212 433 02 42 hattımızla arayıp hizmetlerimizle faydalana bilmek artık çok ama çok kolay servis yazdırıp bizlerin gelmemizi beklemizdir.

AYNI GÜN SERVİS

ORJİNAL YEDEK PARÇA

UZMAN EKİPLERİMİZ 

 

 
 
 

0212 433 02 42

Whatsapp