ŞİRİNEVLER BEKO SERVİSİ 0212 433 02 42 ARCELİK

 

Şirinevler beko servisi, kalitesinde taviiz vermeyerek ön plana alarak sizlere daha iyi bir servis hizmet saglayarak sizlere garantili bir şekilde, teknik servis uyguluyoruz.

beko şirinevler servisi, zamanla yıpranmış olan beyaz eşyalarınıza tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz. 1  yıl garanti veren şirinevler beko servis firmamız, sizlere uzun yıllar boyunca kullanıcağınız tamir hizmeti vermekdeyiz.

beko şirinevler servis, profesyonel uzman ekip ve ekipmanlarımızla gezici servis araçlarımzla haftanın her günü 7/24 servis hizmeti vermekdeyiz. Sizlere her daim bir telefon kadar yakın olmakdayız. Sizlerin şikayetlerinizi ön plana alarak dahada iyi bir servis hizmeti vermekden onur gurur duymakdayız.

Ev hanımlarının olmazsa olmazı haline gelen beyaz eşyalarınıza Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Buzdolabı,Difriz Buzdolabı, Klima, Kombi, Küçük ev aletleri, Su sebili, Süpürge, Ütü, Post cihazları gibi daha bir çok sorunlarınızı teknik arızalar için bizleri  (0212) 433 02 42 tek hattımız olan çağrı merkezimizi arayarak servis talep formu oluşturabilirsiniz.

 


Bu kategoride henüz ürün Yok.