ESENLER KOMBİ YETKİLİ SERVİSİ 0212 433 02 42 KOMBİ

Esenler beko kombi servisi, uzun yıılardır vazgeçilmesi olan kombilerinizi her sene mutluka ama mutluka bakımlarınızı yaptırmanızda sizlerin açısında daha iyi verim alabilirsiniz.

1 yıl garanti veren firmamız.sizlerin gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz,.Kalitesine taviz vermeyerek hızlı profesyonel aynı gün içinde servis veren tek firma esenler beko kombi servisi bizizdir.

Aynı gün içinde servis veren gezici servis ekiplerimizle uzman ekiplerimiz güler yüzlü ekip arkadaşlarımız sizlerin kombilerinizi gönül rahatlığyla teslim edebilirsiniz.

                                                                              KOMBİ ARIZALARINI SIRALAMIŞ OLURSAK         

 kombim sıcak sıcak su gelmiyor, Kombim su aktıyor, Kombim ses yapıyor, Kombim petekler ısınmıyor, Kombim ateşleme yapmıyor, Kombim çalışmıyor, Kombim arıza  kodu veriyor, gibi teknik sorunlarınız var ise sigortasını inidirip servis ekiplerimizi yönlendirerek uygun fiyat kaliteli servis çağırmak istiyorsanız  0212 433 02 42 çağrı merkezimiz olan hattımızı arayarak servis talep formu oluşturabilirsiniz. Ve şikayetlerinizi web sayfamızda yer alan sayfada paylaşabilirsiniz.


Bu kategoride henüz ürün Yok.