BAĞCILAR BEKO SERVİSİ 0212 433 02 42 ARCELİK

Bağcılar beko servisi beyaz eşya teknik servisinden çıkarak yıllardır, sizlere  hizmet verdiğimiz için gurur duymakdayız.

28 yılı aşkın ustalık iş tecrübesiyle siz değerli beko beko altus kullanıcılarına haftanın, her günü her saati sizlere kaliteli servis sunuyoruz. 1 yıl garantili işçilik sunan beko firmamız sizlere dahada iyi bir hizmet sunmakdayız. beko firmamız beko dan yola çıkarak, aynı gün içinde servis hizmeti 2 saat randevu aralığıyla hızlı hizmet sunan tek beko firmamız bizizdir.

Dediğimiz gibi haftanın 7/24 saat servis vermekdeyiz. Yıllarını bu sektöre adamış servis olarak, tek yetkili teknik servis bizizdir. Bizlere web sayfamızdan ve çağrı merkezi olan hattımızdan arayarak, adres bilgilerinizi,ve ,şikayetlerinizi bizlerle irtiibat kurarak dile getirebilirsiniz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi, klima , küçük ev aletleri, süpürge, ütü ,su sebili, post cihazları, gibi bütün beyaz eşyalarınıza her türlü konularda bizlere ulaşarak, bizlerden bilgi alabilirsiniz ayrıca adres bilgilerinizi teyid ederek yerinde demontaj yapan tek firmamız bizizdir. Çağrı merkemiz olan hattımız 0212 433 02 42 numaradan bizlere  ulaşabilirsiniz.


Bu kategoride henüz ürün Yok.